AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Kovancılar ve Karakoçan İlçelerine ziyarette bulunarak AK Parti İlçe Teşkilat mensupları ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş’in ilk durağı Kovancılar oldu. Keleş, Belediye Başkanı Hacı Akpınar ve AK Parti İl Başkan Yardımcıları ile birlikte, AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı Rıdvan Koç’u ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

 

Kovancıların ardından Karakoçan’a geçen AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Karakoçan İlçe Başkanlığı’nda teşkilat mensupları ile İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi. Keleş daha sonra Karakoçan İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Bal’ı da ziyaret etti.

 

 

Daha sonrasında Karakoçan Kaymakamlığı’na geçen Milletvekili Erol Keleş, Kaymakam Osman Oğuz Ekşi ile bir araya gelerek ilçede yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

 

 

Ak Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş temaslarında son olarak Karakoçan’da esnaf ziyaretlerinde bulunarak hem esnaflar hem de vatandaşlar ile sohbet ederek taleplerini dinledi.