Milletvekili Erol ve Bşk. Adayı Duran, Sugözü Mahallesi’nde

2 (1)

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, Sugözü Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Duran, sosyal belediyeciliği Elâzığ ile buluşturacaklarını belirtirken; Gürsel Erol, seçimlerde en iddialı parti olduklarını söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, bu kez Sugözü Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Erol ve Duran’a CHP İl Başkanı Onur Özkan, belediye başkan, belediye ve il genel meclisi adayları da eşlik etti.

DURAN: “SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ ELAZIĞ’A GETİRECEĞİZ”

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, 31 Mart’ta Sosyal belediyeciliği Elazığ ile buluşturacaklarını söyledi. Duran, “Elazığ’ın ihtiyacı, Elazığ’ın eksiği sosyal belediyecilik anlayışı. Sosyal belediyecilik anlayışını Elazığ’a geri getirmek için, şehrin ihtiyacı olan halkın birebir ihtiyaçlarını karşılamak için vatandaşın, hükümetin ilk ulaştığı nokta olan belediyecilikte bir araya getirmek için bir yola çıktık. Bu yolda sizlerin desteğini hep arkamızda önceden gördüğümüz gibi bundan sonra da göreceğimize inanıyoruz” dedi.

EROL: “SUGÖZÜ’NÜ, PİLOT MAHALLE İLAN EDECEĞİZ”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, seçimlerden başarı ile çıkmaları halinde Sugözü Mahallesi’ni pilot mahalle ilan ederek, hizmet edeceklerini söyledi. Erol, “İnanın bu mahalleyi bugüne kadar görmezden gelindiği için hak ettiği değer verilmediği için bizim belediyemizde Sugözü Mahallesi Elazığ’ın pilot mahallesi olarak ilan edilecek ve inanın buraya gelen buradaki yapılanmasıyla, mimarisiyle, çevre düzenlemesiyle, yaşam alanlarıyla buraya gelen kendini Avrupa’da bir mahallede gibi hissedecek” dedi.

EROL: “BELEDİYEDE EN İDDİALI PARTİYİZ”

Erol, yerel seçimlerde Elazığ’da ikinci parti olduklarını ifade etti. Erol, “Milletvekili seçiminde arkadaşlarıma çok inandırıcı gelmemişti söylediğim dedim ki özellikle ikinci sıradan adayımız Abdullah arkadaşımızdı onu da ikna edemedim dedim ki bizim yaptırdığımız anketlere göre Elazığ’dan 2 tane milletvekili çıkarma şansımız var bu seçimi ya 5-6 bin oyla kaybedeceğiz ya 5-6 bin oyla kazanacağız dedim 2. Milletvekili. kanal yirmi üç. Ama 2. Sıra için aday arkadaşlarımız da buna inanmadılar, partiden adaylığı kabul etmediler, kamuoyunda da CHP’den Elazığ gibi yerden 2 milletvekili gelir mi endişesi olduğu için kimse alacağımızı oyla ilgili bir kanaat getirmedi ve 77 bin oy aldık Türkiye rekoru kırdık. Bir siyasi partinin hem de bizim çok ciddi rakibimiz olan bir siyasi partinin yaptığı anket sonuçlarına göre biz burada ikinci partiyiz yani belediyede en iddialı partiyiz” dedi.

EROL: “BİZE OY VERİN, BİZİ DENEYİN BU DÖNEM”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, seçimlerde partilerine destek istedi. Erol, “Sizden isteğimiz ve ricamız ikinci parti olarak bize oy verin yani Elazığ’da AK Parti’nin alternatifi Cumhuriyet Halk Partisi. Onun için buradan Milliyetçi Hareket Partisi, ülkücü hemşehrilerime sesleniyorum, Yeniden Refah Partisi’ne oy verecek kardeşlerime sesleniyorum, Saadet Partisi’ne oy verecek kardeşlerime sesleniyorum Elazığ’da bir değişim istiyorsanız bu değişimi gerçekleştirmek istiyorsanız bunun adresi Cumhuriyet Halk Partisi, bize oy verin bizi deneyin bu dönem” dedi.

Öte yandan CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol ve Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, Köfteciler Sokak’ta esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, seçimlerde destek istedi. “CHP’yi size öyle bir anlatmışlar ki din, devlet düşmanı aklınıza ne geliyorsa ama ben buradayım ben din düşmanı mıyım? Devlet düşmanı mıyım? Peki, günü geldiğinde devletimize de dinimize de sahip çıkan kim, benim. Elazığ ortada bomba atılmış bir şehir gibi asfaltları, binaları, yıkıntıları, enkazları her şeyi. Vatandaşların sorunlarına çözüm bulan bir sosyal belediyecilik anlayışı ile ilgili sizden yetki istiyorum” şeklinde konuştu.

Exit mobile version