Ak Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Kurban Bayramı öncesi Elazığ’daki temaslarını sürdürüyor. Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, teşkilat üyeleri ile birlikte Kapalı Çarşı’yı ziyaret ederek alışveriş yapan vatandaşlar ve satış yapan esnaflarla bir araya geldi.

Prof. Dr. Keleş, Elazığlıların bayramlarını kutladı. Ziyaret sırasında, hem alışveriş yapan vatandaşların hem de esnafların bayramını tebrik eden Keleş, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Prof. Dr. Erol Keleş, “Bu mübarek günlerin coşkusunu paylaşmak bizler için büyük bir mutluluk. Tüm hemşehrilerime sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar diliyorum,” diyerek bayram mesajını iletti.

 

 

Öte yandan Milletvekili Keleş’ten Fethi Sekin Şehir Hastanesi de ziyaret etti. Keleş, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarının ve tedavi gören hastaların bayramını kutladı.

 

 

Prof. Dr. Keleş, ziyaret sırasında hastalara ve hasta yakınlarına moral verdi.

Ziyaret sonrası Prof. Dr. Keleş, “Bu anlamlı günde, sağlık çalışanlarımızın fedakarlıklarını takdir ederken, hastalarımıza da moral vermeyi amaçladık.” İfadelerine yer verdi.

 

 

Kurban Bayramı dolayısı ile, Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, şehitlerin kabirlerini de ziyaret etti. Harput Şehitliği’nde gerçekleştirilen ziyarette, şehitler için dualar okundu.

Prof. Dr. Keleş, bu anlamlı ziyarette yaptığı konuşmada, “Şehitlerimizin mekanları cennet olsun. Onlar, vatanımızın bekası için canlarını feda ettiler. Bizler de onların aziz hatıralarını yaşatmaya devam edeceğiz,” dedi.