AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı Elazığ’daki temaslarını sürdürüyor.

Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte ilk olarak iş insanı Muhammed Kaya’nın işletmesine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

 

 

Milletvekili daha sonra Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet etti.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı,“Elazığ İçin Nöbetteyim” programı kapsamında bu haftaki nöbet yeri olan Çatalçeşme Mahallesine gitti.

Çatalçeşme Mahallesin’de AFAD, Çevre Şehircilik ve Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Yardımlaşma kurumlarının yetkilileriyle birlikte Nazırlı vatandaşların sorunlarını dinledi, çözümü noktasında ilgili birimlere bildirdi.

 

 

Çatalçeşme programı hakkında konuşan Milletvekili Nazırlı; “Çatalçeşme Mahalle buluşmamızda hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Hem dinledik hem de hemşehrilerimizin samimiyeti ile dinledik.” dedi.

Milletvekili Nazırlı Çatalçeşme’de ki programının ardından Çatalçeşme Muhtarı Ömer Güneş’i makamında ziyaret etti.

 

 

NAZIRLI’DAN TEŞKİLAT ZİYARETİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı AK Parti teşkilat üyeleri olan Tahsin Demirbağ ve Mehtap Yıldırım’ı iş yerinde ziyaret etti.

Nazırlı; “Enerjimizin ve çalışma azmimizin kaynağını merak edenler, teşkilatımızın gece gündüz demeden çalışan her bir ferdine bakabilirler.” Dedi.

 

 

Milletvekili Nazırlı daha sonra AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AFAD, Çevre Şehircilik ve Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Yardımlaşma kurumlarının yetkilileriyle birlikte Şahinkaya Mahallesi’nde kadınların sorunlarını dinledi.

Nazırlı “Her şehrimizin bir değeri olan hanım kardeşlerimize özel buluşmamızı gerçekleştirdik. Şehrimize daha fazla hizmet edebilmek adına vizyonumuza kazandırdığınız katkılar için her birinize teşekkür ediyorum.” ifade etti.

 

 

ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ile birlikte şehit babaları Hulusi Yıldırım ve Hasan Adıgüzel’i evlerinde ziyaretlerde bulundu.

 

 

Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Nazırlı “Şehitlerimizin emaneti olan ailelerimizi ziyaret etmek, onlara olan minnet ve şükranımızın nişanesidir. Vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin aileleri ile hemhal olmak bizim için onurdur.” İfadelerini kullandı.

 

 

Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı son olarak Ağın Kaşpınar köyü muhtarı Şükran Doydu ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu’nu ziyaret etti.

Kaşpınar köyünün sorunları Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu’nu bildirildi.