Ak Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Elazığ’daki temaslarına devam ediyor. DSİ Bölge Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi tarafından ortak yürütülen; Alaca, Alpagut, Avculu, Cip, Pelte ve Uzuntarla köylerindeki kanal temizleme çalışmaları ile ilgili Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş toplantıda yetkililer ile bir araya geldi.

 

 

Keleş’e yetkililerde eşlik ederek çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Toplantıda su kaynaklarının korunması, çevre temizliğine verilen önem ve sağlıklı bir gelecek için yapılan çalışmalar ele alındı.

Toplantının ardından, saha çalışmalarında incelemelerde bulunan Milletvekili Keleş, Milletvekili Keleş, yapılan çalışmaların bölge halkı için büyük önem taşıdığını belirterek, “Su kaynaklarımızın verimli kullanılması ve çevremizin korunması adına yürütülen bu çalışmalar, sağlıklı ve temiz bir gelecek için atılmış önemli adımlardır” ifadelerini kullandı.

 

 

Öte yandan Keleş, Harput Hayme Ana Çarşısı’nın Açılış Töreninde Kadın Girişimcilerle Buluştu. Elazığ Belediyesi’ne bağlı Harput Hayme Ana Çarşısı’nın açılış töreni, geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

 

 

Açılış töreninde konuşan Milletvekili Erol Keleş, bu projenin kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünlerini tüketiciyle buluşturması açısından büyük önem taşıdığını belirterek, “Harput Hayme Ana Çarşısı, kadınlarımızın ürettikleri ürünlerle dolup taşacak ve Elazığ’a değer katacaktır” dedi.

 

 

Milletvekili Keleş daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği 2023-2024 sezonunda başarı gösteren sporcularıyla bir araya geldi. Keleş, genç sporcuların başarılarını kutlayarak onların yanında olmaktan duyduğu gururu dile getirdi.

 

 

Milletvekili Keleş, törende yaptığı konuşmada, “Sporun ve sporcunun yanında olmaktan, gençlerimizin başarılarına tanıklık etmekten büyük gurur duyuyoruz. Onların azim ve kararlılığı, Elazığ’ın spor alanındaki geleceğine olan inancımızı pekiştiriyor” dedi.

Törenin ardından, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan Keleş, “Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum. Elazığ’ın gururu olan gençlerimizin, daha nice başarılara imza atacağına inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.