AK Parti Elazığ Milletvekilleri, Elazığ’a yönelik devam eden çalışmalar ve projelerle ilgili bakanlık ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu çerçevede AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’yı makamında ziyaret ederek Elazığ’da ve bölgede yapılan çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundu.

 

 

Gerçekleşen ziyaretin ardından Milletvekilleri Açıkkapı ve Nazırlı, sosyal medya hesaplarından Bakan Yumaklı’ya teşekkür mesajı yayınladı.

Milletvekili Açıkkapı mesajında; “Milletvekilimiz Sayın Mahmut Rıdvan Nazırlı ile Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’yı ziyaret edip, ilimizde devam eden çalışmalar ve projelere yönelik istişarede bulunduk. Sayın Bakanımıza misafirperverlikleri , aziz şehrimiz Elazığ’a yönelik ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.”  ifadeleri yer aldı.

Milletvekili Nazırlı yayınladığı mesajında; “Milletvekilimiz Sayın Ejder Açıkkapı ile birlikte Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’yı  ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” mesajını paylaştı.

Ziyaretin ardından Açıkkapı ve Nazırlı’nın TBMM Genel Kurul ve Komisyonda devam eden çalışmalara katılmak üzere Meclis Külliyesine geçiş yaptığı aktarıldı.