Mimarlar Odası Yönetimi Belirlendi

featured

Mimarlar Odası Elazığ Şubesinin yönetim kurulu belirlendi. Mimarlar odası yönetim kurulu Başkanlığına Zülfü Murat Canbay getirildi.

Mimarlar Odası Elazığ Şubesinden yapılan açıklamada; “27-28 Ocak 2024 tarihinde Mimarlar Odası Elazığ Şubesi olarak, 9. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Genel kurul sonrası yapılan seçim neticesinde Şubemizin 9. Dönem yönetim kurulu belirlenmiş olup yaptığımız toplantı sonucunda Yönetim Kurulumuzun görev dağılımı şöyle belirlenmiştir;

Başkan: Zülfü Murat CANBAY, Başkan Yardımcısı: Gülçin SÜT, Sekreter Üye: Muhammed Fatih ÇETİNTAŞ, Sayman Üye: Feyzi SELMANOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Kürşat DOĞAN, Burak ACİL ve Miray TOPTAŞ olmuşlardır.

Bu yeni dönemde hedefimiz mimarlık bilinci ile şehrimizin her alandaki sorunlarına çözüm üretmek, çözüme katkıda bulunmak, hatta çözümün kendisi olmaya çalışmaktır. Hiç şüphesiz kentlerin gelişmişliklerinin en önemli göstergelerinden biri mimari uygulamalardır. Modern bir şehir olarak Elazığ, bu noktada bölgenin standartlarını değiştirebilecek beşeri güce sahiptir. Bizler, bu gücümüzü “Elazığ’a hizmet merkezli” birliktelik ruhuyla harekete geçirmeye; kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla, sivil toplum örgütleriyle ortak projeler ve faaliyetler yapmaya harcayacağız.

Kentsel dönüşüm süreci ile kentimizin daha sağlam ve daha estetik bir mimari kimlik kazanacağı inancındayız. Mimarlık; yapı ruhsatına ek proje çizmek değil, şehrin kimlik bilgisini ve kent dokusunu oluşturacak eser yaratmaktır. Mimarlık örgütlenmesi ve meslek odası kültürünün hak ettiği noktaya ulaşması için her alanda ve her ortamda emek vereceğiz. Bu yeni dönemin tüm meslektaşlarımıza ve şehrimize hayırlı olması dileğiyle hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum” denildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mimarlar Odası Yönetimi Belirlendi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin