Nazırlı: Palu, Elazığ’ın Değeridir

featured

İrfan ARSLAN

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, ‘Elazığ’ımız bölgenin en kalkınmış ili olana dek, durmadan, duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Palu bölgesine yaptığı ziyareti dolayısıyla ayrımcılık yapanlara itibar edilmemesini belirterek, “bir  şekilde ayrımcılık yaparak vatandaşlarımızın arasına fitne sokmaya çalışan kimselere itibar edilmemesini hususiyetle rica ediyorum” dedi.

Elazığ Milletvekili Nazırlı ziyareti daha önce planladıklarını vurgulayarak, “Bu hafta daha önce planlamış olduğum doğu bölgesi ziyaretlerimi gerçekleştirdim. Havalimanında yapmış olduğum çağrı üzerine tüm aday adaylarımız ziyaretlerime eşlik etmek istedi. Bendeniz de bu isteği memnuniyetle kabul ettim.” açıklamasını yaptı.

Aday adaylarının dava bilincinden büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Nazırlı açıklamasında şunları ifade etti:  “Her şeyden önce şunu ifade etmek isterim ki aday adaylarımızın dava bilinci ve şehre katkı sağlama gayretleri beni fevkalade memnun etmiştir.

Bu kardeşinizi takip eden ve tanıyan herkes bilir ki seçildiğim günden bu yana bölge, ırk, din, dil, meşrep ve parti ayrımı yapmadan vatandaşlarımıza hizmet etme gayretindeyim.

Elazığ’ımızda yaşayan her bir fert; dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrımı yapmaksızın kıymetlimdir, başımın tacıdır. Sırf tüm siyasi görüşlerden insanlar katılabilsin, herkesin derdini bizatihi dinleyebileyim diye tüm halk buluşmalarını parti binalarımız dışında, halkın içinde, kahvehanelerde yapan bir siyasetçiyim.”

KADİM BİR İLÇEMİZ

Elazığ Milletvekili Mahmut Nazırlı, Palu’nun Elazığ’ın çok önemli bir değeri olduğunun altını çizerek’

“Elâzığ sevdalısı bir kardeşiniz olarak diyeceğim o dur ki Palulu, Baskilli veya Kebanlı fark etmeksizin Elazığ’ımızın her bir zerresi benim için aynı değerdedir. Evet Palu Elazığ’ın çok çok önemli bir değeridir. Kadim bir ilçemizdir. Uluları, sanayicileri, zanaatkarları, sanatçıları ve siyasetçileri ile Elazığ’ımıza değer katan bir ilçemizdir. Aynı zamanda Elazığ’ımızın her bölgesi aynı değere sahip, aynı önemde ve aynı ehemmiyettedir. Bir şekilde ayrımcılık yaparak vatandaşlarımızın arasına fitne sokmaya çalışan kimselere itibar edilmemesini hususiyetle rica ediyorum” dedi.

NAZIRLI HER ZAMAN BURADA OLACAKTIR

Elazığ’ın ne zaman bir emri olursa orada olmaya devam edeceğini dile getiren Nazırlı şunları kaydetti:, “Tarih boyunca devletimiz ne vakit emir buyurur, devletimizde ne vakit ihtiyaç hası olur ise Elâzığ o an, o gün orada olmuştur. Aynı şekilde Elazığlı hemşerilerim ne zaman emir buyurur, Elazığ’ımızın ne zaman ihtiyacı hasıl olur ise Mahmut Rıdvan Nazırlı bugüne kadar orada olmuştur bundan sonrada orada olacaktır.  Elazığ’ımız bölgenin en kalkınmış ili olana dek, durmadan, duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
2
vir_sl_
Virüslü
Nazırlı: Palu, Elazığ’ın Değeridir

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin