Türk Kadınlar Konseyi Derneği 27. olağan Genel Kurulunu Ankara’da, sayısı 21’e ulaşan şube delegelerinin ve genel merkez üyelerinin katılımı ile Genel Başkanlık Seçimini gerçekleştirdi.

Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sema Temizer Ozan, Türk Kadınlar Konseyi Derneği Genel Başkanı Oldu.

 

 

Prof. Dr. Sema Temizer Ozan yaptığı konuşmada: “2019 yılında Türk Kadınlar Konseyi Derneği-Elazığ şubesini kurarak özellikle Elazığ depremi ve sonrasında yönetim kurulu üyeleri ve derneğe gönül veren tüm Elazığlı dostlarımız, Fırat Üniversitemizin; kıymetli hocaları, öğrencileri, görevlileri ülkemizin; yardımsever kurumları, kuruluşları ile onlarca ihtiyaç sahibi depremzedeye, kentliye, köylüye, kadına, öğrenciye, aileye ve sokak hayvanlarına hizmet götürdük. Şubemizde ikinci dönem kurucu başkan olarak görevime devam ederken Türk Kadınlar Konseyi Derneği merkezi Ankara olan ve Genel Başkanı olarak görev yapan özverili çalışmaları ile bilinen Fatma İnal görev süresini tamamlamıştır, kendisine yaptığı hizmetler için TKKD adına teşekkür eder, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz. TKKD Genel Başkanı olarak; yeni bir dönemin başladığını, şubeler ile uyumlu çalışarak konseyin daha nice başarılara imza atmasını, şahsımı ve ekibimi tercih eden ve bize bu görevi layık gören ve görmeyen tüm TKKD üyelerimize, saygının sevginin, birlikteliğin ve başarının daim olduğu yeni bir dönem için hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum yolumuz açık olsun” dedi.