Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, Şehrülaziz El-Aziz Sesimi Duyan Var Mı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mert Erol Turmuş ile bir araya geldi.

 

 

Daha sonra Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat ve dernek üyelerini ziyaret ederek sorun ve talepleri dinledi.

Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat dernek olarak engelli bireylerin yanında olmaya çalıştıklarını kaydetti.

 

 

Başkan Adayı Abdullah Akın, engelli vatandaşlar için hayata geçirecekleri projelerden bahsetti. Akın, “100 engelli kardeşimizi işe istihdam edeceğiz kendi evlerinden alınıp iş yerine götürülüp, iş yerinden de tekrar alınıp evlerine götürmek suretiyle bir hizmetimiz olacak. Yine engelli araçlarımızı mümkün olan tamirleri yapılacak yeri geldiğinde onlara bir takım protezler, tekerlekli sandalye yardımı gibi bu yardımlar organize edilecek ve her alanda eksiklerin bizler gidermiş olacağız, sosyal hayata geçirmiş olacağız. Yine engelli araçları bakım ve onarım atölyesi. Böyle bir bakım onarım atölyesinde ücretsiz bu tamir hizmetleri yapılacak” dedi.