Sana Söz Elazığ Baharlar Gelecek!

8

Cumhurbaşkanı Adayı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’a bakanlık sözünü bir kez daha tekrarladı.

Kanal Fırat ekranlarında Furkan Dilaver’in hazırlayıp sunduğu ‘Seçime Doğru’ programına  telefon bağlantısıyla katılan CHP Genel BaşkanI Kılıçdaroğlu, Milletvekili Gürsel Erol’un mecliste Elazığ’ın problemlerini dile getiren tek vekil olduğunu söyledi.

Elazığ’a olan sevgisini her fırsatta dile getiren Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, 15 Mayıs sabahı tüm ülkeye baharlar geleceğini kaydederek Elazığlılardan Millet Ittifakı’na güçlü bir oy beklediğini ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Elazığ’a güzel bir okul kazandırıldığını belirten Kılıçdaroğlu, Elazığlı çocukların çok iyi eğitim almalarını önemsediklerini vurguladı.

ELAZIĞ’A BAKANLIK VERECEĞİM

Cumhurbaşkanı Adayı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, canlı telefon bağlantısıyla katıldığı programda Elazığ’a bakanlık sözünü de yeniledi. Elazığ’ın yıllardır bakanlığa hasret bırakıldığını ifade eden Kılıçdaroğlu, Elazığlı hemşerilerinin bunu fazlasıyla hak ettiğini sözlerine ekledi.

Exit mobile version