“Sanayi Bakanlığı Destekleri” Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

featured

Özel sektör kuruluşlarına yönelik “Sanayi Bakanlığı Destekleri” bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde özel sektör kuruluşlarına yönelik “Sanayi Bakanlığı Destekleri” konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Selçuk Selek de toplantıya katılarak destek programları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Toplantıda konuşan ETSO Başkanı İdris Alan: “İçinde bulunduğumuz küresel rekabet ortamında sanayi ve teknoloji alanında başarılı ve yenilikçi olmanın önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Ülkemizin sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşabilmesi için yerli ve yabancı yatırımların teşvik edilmesi, KOBİ’lerin desteklenmesi ve teknolojik gelişmelere adapte olunması büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Genel Müdürlükleri, ilgili kuruluşları tarafından özel sektör kuruluşlarına yönelik olarak yürütülen destek ve faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme amaçlı düzenlenen bu etkinlik firmalarımızın bu süreçlerden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak adına büyük önem arz etmektedir” dedi.

TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Selçuk Selek ise katılımcılara destek programları hakkında bilgi verdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“Sanayi Bakanlığı Destekleri” Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin