SKM Başkanı Tekmen: Aday Listesi Toplumun İçine Sinecek!

8

İrfan ARSLAN

AK Parti Elazığ Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Semih Tekmen, AK Parti Elazığ Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkanı Sencer Selmanoğlu ve AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Yücedağ, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. AK Parti ziyaretinde Gazetemiz İmtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç ve Genel Yayın Yönetmeni Efraim Gündem ile seçim sürecini konuştular.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan AK Parti SKM Başkanı Semih Ekmen “14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilli Seçimlerinin çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Tekmen; “Bu seçimler ülkemiz açısından son derece önemli. Çok kısa bir propaganda süreci var.

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adaylık başvurusunda bulunan toplam 76 isim vardı. Bu isimlerden 4’ünün evrakları eksik olduğu için 72 aday adayının başvurusu kabul edildi. Partimize teveccüh son derece yüksek oldu. Şimdi bu isimler arasında gençler ve kadınlar da var. Yani toplumun her kesimini temsil eden birbirinden değerli aday adayımız var” dedi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi M.Fevzi Koç ve Genel Yayın Yönetmeni Efraim Gündem AK Parti heyetine çalışmalarında ve seçimlerde başarılar diledi.

Exit mobile version