TEMA Vakfı Elazığ’da Faaliyetlerine Devam Ediyor

featured

TEMA Vakfı Elazığ Merkez İlçe Sorumlusu Aylin Kaya ve Palu İlçe Sorumlusu Yusuf Boyraz göreve başladı.

Göreve başlayan TEMA Vakfı Elazığ Merkez İlçe Sorumlusu Aylin Kaya, TEMA Vakfı’nı temsil etmekten büyük bir gurur duyduğunu belirtti.

KAYA: ÇALIŞMALARI GÖNÜLLÜ EKİBİMLE BİRLİKTE SÜRDÜRECEĞİZ

TEMA Vakfı Elazığ Merkez İlçe Sorumlusu Aylin Kaya Yol, “Bugün ülke genelinde 900 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı ilçemizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilçemizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarının korunmasına dair bilinci geliştirmek için tüm çalışmaları gönüllü ekibimle birlikte sürdüreceğiz. İl Temsilciliği ekibimizi destekleyerek, onlarla birlikte çalışmalarımızı daha güçlü sürdüreceğiz. Bu kapsamda öncelikle, Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA, Genç TEMA ve Mezun TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz” dedi. Gücünü Türkiye’nin dört bir yanındaki gönüllülerinden alan TEMA Vakfı, Elazığ’ın Palu İlçesinde de çalışmalarına başladı. Palu İlçe Sorumlusu olarak göreve başlayan Yılmaz Boyraz TEMA Vakfı’nı temsil etmekten büyük bir gurur duyduğunu belirtti.

BOYRAZ: TEMA VAKFI GÖNÜLLÜSÜ OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ

Boyraz açıklamasında, “Bugün ülke genelinde 900 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı ilçemizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilçemizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarının korunmasına dair bilinci geliştirmek üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. İl Temsilciliği ekibimizi destekleyerek, onlarla birlikte çalışmalarımızı daha güçlü sürdüreceğiz. Bu kapsamda öncelikle, Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA, Genç TEMA ve Mezun TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TEMA Vakfı Elazığ’da Faaliyetlerine Devam Ediyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin