Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Elazığ Kadın Girişimciler İcra Kurulu ve İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Seçimleri 19.10.2023 Çarşamba günü Saat: 10.00 – 16.00 arasında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. TOBB Elazığ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Kutlu oldu.

Gerçekleşen seçimlerin ardından TOBB Elazığ Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Kutlu, “TOBB Elazığ Genç Girişimciler İcra Kurulu Seçimleri sonucunda başkanlığa seçilmekten dolayı büyük bir onur ve mutluluk içerisindeyim. Başta Seçim süreci boyunca Genç Girişimci adaylarına destek veren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız İdris Alan’a ve İcra Kurulumuz içerisinde bana güvenerek destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Genç girişimcilerin, yeni fikirlerin ve şehrimiz iş dünyasına adına yararlı projelerin öncüsü olma hedefiyle TOBB Elazığ Genç Girişimciler İcra Kurulu başkanlığını üstlenmek benim için büyük bir sorumluluktur. Bu görevi Allah’ın izniyle layıkıyla taşıyacağım.  TOBB Elazığ Genç Girişimciler İcra Kurulu, biz gençlerin girişimcilik potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmak, iş dünyasına sağlam bir adım atmalarına yardımcı olmak ve Elazığ’ın ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak için var. Bu amaç doğrultusunda, tüm genç girişimcilere ve üyelerimize destek sağlamak için var gücümüzle çalışacağız”. İfadelerini kullandı.

 

 

TOBB Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ise Tuba Demirkıran oldu.

Gerçekleşen seçimlerin ardından TOBB Elazığ Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanlığına seçilen Tuba Demirkıran, “Gurur duyarak yürüttüğüm Komite Üyeliği görevimi daha da güçlendirmek, ve Elazığ iş dünyamıza daha fazla katkı sağlamak adına TOBB Elazığ Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeliğine aday oldum. İcra Kurulu Başkanlığına seçilmemde bana destek olan bütün arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Elazığ’da Kadın Girişimciliğin özendirilmesi noktasında çalışacağız. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız İdris Alan’a adaylık süresince göstermiş olduğu tarafsız tutumu ve destekleri sebebiyle sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerinde bulundu.