Tutaş: Zor Bir Müsabaka Oynayacağız

8

İrfan ARSLAN

3. Lig 1. Grupta mücadele veren Entegre Solar Elazığspor ligin 31. Haftasında deplasmanda Hacettepe 1945 maçından üç puan almayı hedefliyor.

Ligin son haftalarına rahat bir pozisyonda girdiklerini belirten Entegre Solar Elazığspor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş maç öncesi yaptığı değerlendirmede şunları söyledi.

“Artık sezonun son dört haftasına girdik. Sezon başından bu yana verdiğimiz mücadelede bu takımın ligde en iyi yerlere gelmesinin  mücadelesini verdik.Sonuçta bugün ilk sekiz takım arasındayız.Tabiki daha iyisi olabilirdi. Özellikle sahamızda aldığımız bazı mağlubiyetler ve beraberlikler bizi daha iyi bir sıradan olmamıza engel oldu. Son haftalarda oynayacağımız tüm maçlardan üçer puan almayı ve ligi tamamlamayı planlıyoruz. Bugünde Hacettepe karşısında üç puanı almak için mücadele vereceğiz. Rakibimiz de ligde kalma  mücadelesi veren takımlardan uzaklaşmanın çabasında.Onlar için stresli bir maç olacak.Bizde rakibimizin bu durumu değerlendirmenin çabasında olacağız.Zor bir müsabaka olacak ancak kazananın biz olması adına elimizden geleni yapacağız.” Dedi

Haccetepe 1945 SK- Entegre Solar Elazığspor karşılaşması bugün saat 16.00 da Osmanlı Stadında oynanacak.

Exit mobile version