Vali Yırık’tan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

featured

Elazığ Valisi Erkaya Yırık 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Vali Yırık, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda, hayatımızın her alanında olduğu gibi sağlık alanında da sürekli yeni gelişmeler ve ilerlemeler kaydedilmektedir. Ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri de sağlık alanında ulaşılan son noktadır.

Son yıllarda her alanda olduğu gibi, devletimizin sağlık alanında da yapmış olduğu yatırımlarla sağlık sisteminde büyük ilerleme sağlanmış, sağlık birimlerinin verimli ve etkin çalışması için önemli mesafeler katedilmiştir. Bu bağlamda Türkiye’nin en önemli şehir hastanelerinden biri olan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nin İlimizde hizmet vermesiyle sağlık çalışanlarımız görevlerini çok daha iyi şartlarda yapmaya başlamış ve vatandaşlarımız da modern ve yüksek standartlı bu tesis sayesinde sağlık hizmetlerinden verimli şekilde faydalanmaya devam etmektedirler. İlimiz, devlet ve özel sağlık kuruluşları ile bölgesinde sağlık merkezi konumunda olup, gerek halkına gerekse bölge halkına sağlık hizmeti vermektedir.

Nitelikli, vatandaş odaklı ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak için karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen insanlığa daha kaliteli bir yaşam sunmayı amaç edinen bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Vali Yırık’tan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin