Voleybol Turnuvası Tamamlandı

8

Eğitim-Bir-Sen Elazığ 1 No’lu Şube tarafından geleneksel hale gelen Mehmet Akif İnan anısına 5.si düzenlenen Voleybol turnuvası sona erdi.

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi Spor Salonunda gerçekleşen Voleybol turnuvasına Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın, Eğitim Birsen 1 Nolu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Eğitim camiasından 30 Takımın katıldığı Voleybol turnuvası müsabakaları sonucunda Şehit Cihat Şahin Ortaokulu birinci oldu. Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2., Metin Koloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3., Akçakiraz Yüzbaşı Ortaokulu ise  4. oldu.

Müsabakanın ardından kupa törenine geçildi.

Oyunculara madalyaları ve kupaları Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın tarafından takdim edildi.

Kupa töreninin ardından açıklamalarda bulunan Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın, üyeleri için sosyal ve spor faaliyetlerinde en iyisini yapmayı amaçladıklarını belirterek müsabakaya katılan takımları tebrik etti.

Exit mobile version