Yanihayat: İnatla Zorlayacağız

8

İrfan ARSLAN

Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Yenihayat, matematiksel olarak şampiyonluk şanslarının bulunduğunu ve bunu inatla zorlayacaklarını belirtti.

Anadolu Üniversitesi karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Elazığspor  Teknik Direktörü Bülent Yenihayat şunları söyledi;

“ Rakiplerimiz bizden önce oynadı ve maçlarını kaybettiler. Bu sonuçların ardından bizim maçın önemi çok anlam kazandı. İlk yarı istediğimiz oyunu ve enerjiyi sahaya koyamadık. Her hafta olduğu gibi ilk yarıda kalemize gelen tek atak gol oldu. Bunun üzerinde daha çok çalışarak ilerleyen haftalarda dikkatli olmalıyız. İlk yarıda etkisiz oynamamıza karşılık oyunun hakimiydik. Pozisyon üretmekte problem yaşadık.

İkinci yarı baskılı oyunumuzu devam ettirdik. Mikail ve Beykan’ın attığı gollerle sahadan kazanarak ayrıldık. Pes etmeyen, mücadelesi ile kenetlenen futbolcu grubumu öncelikle tebrik ediyorum.

Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız devam ettiği sürece inatla orayı zorlayacağız. Puan farkı her hafta eriyor. Bundan sonra sahaya çıktığımız her maç bizim için final olacak. Takım olarak tamamen bunun fakındayız. Maç maç ,önümüze bakarak sezon sonunda şampiyon olup bir üst lige çıkmak istiyoruz.” dedi

Exit mobile version