Yanılmaz: 14 Mayıs Seçimleri Tarihi Bir Yol Ayrımıdır

8

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye açısından bir yol ayrımı olduğunu vurguladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Kuyumcular Çarşısını gezen Yanılmaz, Kuyumcular Odası Başkanı Çakmakçı ile birlikte esnafları gezdi.

Çarşı esnafının sorun ve taleplerini dinleyen Yanılmaz, Akgün AVM’de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Daha sonra Perşembe Pazarına geçen Yanılmaz, burada alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti ve destek istedi.

Gittiği yerlerde büyük teveccüh ve yoğun ilgiyle karşılanan Yanılmaz vatandaşlara 14 Mayıs seçiminin önemini anlattı.

14 Mayıs tarihinin Türkiye açısından önemli bir yol ayrımı olduğunun altını çizen Yanılmaz şu ifadeleri kullandı; “Dünyanın dört bir tarafında gönlü ve gözü bize dönmüş olan kardeşlerimizle birlikte yeni bir seçimin, yeni bir imtihanın eşiğindeyiz. Her seçim önemlidir ama 14 Mayıs seçimleri hem içerideki saflaşmaların mahiyeti hem de bölgesel ve küresel gelişmelerin nezaketi bakımından tam manasıyla tarihi bir yol ayrımına dönüşmüştür. Bu açıdan biz bu seçimi çok önemsiyoruz. Bundan dolayı seçimin önemini anlatmak için seçim gününe kadar durmadan yorulmadan kapı kapı gezeceğiz. Yaptığımız gezilerde hamd olsun ilgi ve teveccüh çok iyi. Ben bu vesileyle bizlere yoğun sevgi gösterisinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm Elazığ halkının bayramını gönülden kutluyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”

Exit mobile version