Yaratıcılıkla Gelen Telif Dokunuşu

featured

MHP Elazığ Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Murathan Koktaş seçim çalışmaları kapsamında bütün projelerinin telif haklarını aldıklarını belirterek, “Gelinen seçim sürecinde birçok aday, hayali vaatlerle ve uygulanabilirliği sorgulanabilir projelerle seçmenlerin karşısına çıkıyor ve sadece popülerlik kazanmak amacıyla büyük vaatlerde bulunuyor, ancak bu vaatlerin arkasında somut bir planın olup olmadığı sorgulanıyor. Biz beldenin karşılaştığı gerçek sorunlara odaklanarak, çözüm odaklı projeler sunuyoruz.” Dedi. 

BÜTÜN PROJELERİN TELİF HAKKINI ALDIK

16 projesinin telif hakkını aldığını belirten MHP Elazığ Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Murathan Koktaş, “Hayali projelerle dolu bir seçim kampanyasının sürdürüldüğü bir dönemde, gerçekçi ve hayata geçirilebilir projelerle beldeyi daha iyi bir yere taşıma amacını yansıtıyor. Aday, her vaadini detaylı bir şekilde açıklamış ve bu projelerin finansmanını, uygulanabilirliğini titiz bir şekilde planlamış durumda.

Şu an 16 projesini bulunuyor tüm projelerinin telif hakkını alarak objektifliğini ve yaratıcılığını tescillemiş durumdayız

Sadece vaatlerde bulunmak yerine, projeleriyle ilçede gerçek bir değişim yaratmayı hedefleyen seçmenlere daha sağlam bir gelecek sunma taahhüdünde bulunuyoruz. Gerçekçi projelerin ötesinde, şeffaf bir yönetim anlayışı ve halka sürekli açık iletişimle adaylığımı güçlendirerek belde için yapıcı bir liderlik örneği sergiliyoruz.

Seçmenler, hayali projelerle değil, somut çözümlerle ilgileniyor. Bu seçim sürecinde, gerçek projeler ve somut çözümlerle adaylar arasında fark yaratmak ön planda. Belde halkı, geleceğe dair umutlarını ve beklentilerini karşılamak adına gerçekçi projelere olan ihtiyacın farkında. Bu ihtiyacı karşılamak için hazır ve kararlı bir şekilde ilerliyoruz.

Bu seçimde, vaatlerin ötesine geçen, gerçekçi projeleri ve samimi liderliğiyle beldenin gerçek ihtiyaçlarına odaklanan bir aday olarak ön plana çıkıyoruz. Bu vizyonla, beldenin daha güçlü bir geleceğe adım atması mümkün olabilir.” Dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yaratıcılıkla Gelen Telif Dokunuşu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin