RAMAZAN YILDIRIM

ALÇAK OLAN BİZİZ

Dostlarım adlında Gazze konusu haddimi çok aşıyor. Bu konuda yazmam edepsizliktir ama tarihin tanıklık ettiği bu davada sorumluluk hissettiğim için yazıyorum. Bu edepsizliği bana bağışlayın. Joe Biden ister lanetleyin ister yüzüne tükürün. İlk günden İsrail’i seviyorum, İsrail’in yanındayım, Gazzeliler ölmeli, İsrail’i hiç bir kuvvet, hiç bir kişi germemeli dedi. Kendisinin de bir yahudi olmadığını ama siyonist olarak yahudilere yardımcı olabileceğini ekledi.

En başından beri de İsrail’in tarafındayım. Güven içinde yaşam için Gazze’yi yok etmeliler dedi. Sonrasında da Gazze’ye insani yardımları veto ederek eylemiyle söyleminin tutarlılığını tüm dünyaya gösterdi.

Adamlar ara ara kahkahalar eşliğinde bize 11 Eylül saldırılarının kendilerinin tezgâhı, Irak’a saldırı bahanelerinin düzmece olduğunu yüzümüze haykırıyorlar. Sonrasında yeni harekâtlar yeni saldırılar için yine bu yalan haberleri öne sürerek yeniden bizlere saldırıyorlar.

Bizde de söylem çok eylemde tık yok. Ağzımız açık kulaklarımız Vladimir Putin’e bakık.

Hani iman ve cennet vardı hani bu dünya yalancı bir bahardı.

Müslüman halklar kandırılmaya aşık Müslüman liderler de halkını kandırmada mahir. Bizler tam olarak yalancılığımıza, iki yüzlülüğümüze, menfaatperestliğimize uygun bir ruh haline bürülü, ticaretimize ve siyasetimize gömülü, dilimizde ah vah…

İsrail değil korkumuz biz kendi tarafımızdan kendi liderlerimizden korkuyoruz. Önümüzde iki olasılık duruyor. Birisi liderlerimiz gerçekte İsrail’in uşakları sadece ortam gereği İsrail’i lanetliyor ya da kınıyorlar bir diğeri hepsinin altı kirli dik duruş sergilerlerse İsrail bunların kirli çamaşırlarını ortaya döküp bunları rezil rüsva edecektir. Üçüncü bir seçeneği beynim almıyor.

Tüm İslam aleminde en keskin çıkışı Devlet Bahçeli yapmış. Bu konuda hem şok oldum hem kendilerine teşekkür ediyorum.

Sırada İsrail’in Kara Harekâtı var. Önümüzdeki zamanlarda Müslüman liderler çabalarıyla bunu önlediğini haykıracaklar ve bundan kendilerine bir parça zafer devşirecekler. Halbuki İsrail Gazze’yi enkaz şehir haline getirmeyi hedeflediği için tamamen havadan vuracak. Karadan da tanklarıyla Gazze’de tur atacak. Kara Harekâtına ihtiyaç bırakmayacak. Çünkü İsrail’in bombaları kemiyetli askerleri kıymetli. Bu açıklamamla müslüman liderlerden önce araya girip İsrail’in Kara Harekâtını yapmayacağını ben söyleyeyim de bu zaferi İslam aleminin sahtekâr liderlerinden alayım.

Kişisel olarak kendimi ve İslam alemini onurunu kaybetmiş bir topluluk sadece Gazze’yi onuru için ölüme razı bir toplum görüyorum. Tüm bu acziyetimiz, çaresizliğimiz ve onursuzluğumuz içinde İsrail’in yaptıkları vicdanımızı sızlattığı için biz de Gazze’nin ölümünü istiyoruz artık. Eminim Gazze ölürse ona yakışır bir cenaze töreniyle vicdanımızı rahatlatacağız. Tabi İsrail izin verirse yok eğer ona da izin vermezse Gazze’yi cesediyle enkazın altında bırakacağız.

Yanlış olan İsrail ve destekçileri ama alçaklık bizde.

ALÇAK OLAN BİZİZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin