Yenihayat: Hedefimiz Galibiyet

8

İrfan ARSLAN

3. Lig 2. Grupta zive mücadelesi veren Elazığspor ligin 24. Haftasında deplasmanda Anadolu Üniversitesi ile oynayacağı maçtan 3 puanla ayrılmak istiyor.

Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Yenihayat, takımının hedefine bir adım daha yaklaşması için Anadolu Üniversitesi maçından üç puanla ayrılmayı hedeflediklerini belirterek şunları söyledi.

“Bu grupta bu sezon artık ligin sonuna doğru yaklaşmaya başladık. Grubun zirvesinde yer alan takımların hedefi ligin tamamlandığı gün istediklerini elde etmiş olmak. Biz sezona başlarken bu sezonun sonunda kupa kaldırmayı planlamıştık. Bu günde bu iddiamızı gerçekleştirmek adına mücadelemizi sürdürüyoruz.

Pazar günü oynayacağımız Anadolu Üniversitesi karşılaşmasının da diğer karşılaşmalar gibi zorlu geçeceğini biliyoruz. Artık kaybetmeyen ve kazanmak için sonuna kadar mücadele veren bir takımız. Pazar günü bu oyun karakterimizi yine sahaya koyacak ve kazanmak için maçın son dakikasına kadar sahada savaşacağız. Oyuncularımıza hafta içinde yaptığımız çalışmalarda bu maçın önemini anlattık. Onlarda bu maçtan üç puanla ayrılmak istiyor.” Dedi

17 Mart Pazar günü saat 14.00 de Osmangazi Üniversitesi Futbol sahasında oynanacak olan Anadolu Üniversitesi – Elazığspor maçını Burak Filik, Firhat Dalgıç ve Yunus Yıldız hakem üçlüsü yönetecek. Karşılaşmada Fırat Kaçmaz ise 4. Hakem olarak görev yapacak.

Exit mobile version