“Kendine Değil Kentine Çalışan Bir Belediyecilik Yapacağız”

featured

İrfan ARSLAN

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu coşkulu bir şekilde karşılandı. Elazığ Havalimanında binlerce kişinin karşıladığı YRP Belediye Başkan adayı Faruk Septioğlu, “Bizleri bu soğuk kış gününde bağrına basan siz değerli hemşehrilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz 94 ruhu ile Elazığ’da yeniden sandıkları patlatacak ve göreve geleceğiz. Kendine çalışan değil Kentine çalışan bir Belediyecilik anlayışı ile bu aziz şehre ve insanlarına hizmet edeceğiz.” dedi.

AHLAKLI BELEDİYECİLİK GETİRİCEĞİZ

Yeniden Refah Partisi Teşkilat Başkanı Nurettin Gül, “Bugün rahmetli Genel Başkanımızın ifadesi ile Milli Görüşün Hünkâr Mahfilindeyiz. Burada 94 ruhunu yeniden gördüm. 94 yılında bize yüzde 4 oy alamazsınız demişlerdi biz sandıkları patlattık ve Belediyelerin büyük bölümünü kazandık. Bugünde burada yine aynı ruhu görüyorum. Aynı aşkla aynı coşkuyla aynı heyecanla çalışacağız ve sandıkları yeniden patlatacağız. Bizden sonra 4 çeşit Belediyecilik yapıldı. Bunlar Rantçı Belediyecilik, Heykelci Belediyecilik, Örgütçü Belediyecilik Yandaşçı Belediyecilik olarak karşımıza çıktı.31 Mart’tan sonra biz bunları elimizin tersi ile itecek ve Ahlakçı Belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. Kendine değil Kentine çalışan bir Belediyecilik hizmeti verilecek. Teşkilat Başkanı olarak Elazığ’a teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir çalışma örneği sergiliyorlar.” dedi.

SORUNLARIN TÜMÜNE VAKIFIZ

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Faruk Septioğlu’da yaptığı konuşmada” Bizleri burada bu soğukta bekleyip bağrınıza bastınız. Allah hepinizden razı olsun. Elazığ’a gelirken uçaktan aşağıya baktım. Her yer bembeyazdı. Bizde Belediyecilikte Beyaz bir sayfa açacak ve ilimize hizmet edeceğiz. Bugün burada ki bu coşku geçmişte sizlere yaptığımız hizmetlerin bir karşılığının coşkusudur.

Elazığ Belediyesinin tüm sorunlarına vakıfız. Bunları giderecek çalışmaları yapacağız. İlimize ve insanlarımıza hizmette hiçbir alanda eksik kalmayacağız.94 Ruhunu canlandıracağız. Lafla değil icraatla beledi hizmetlerini vereceğiz. Problemleri birer birer çözecek yapacağımız planlama ile problemlere çözüm getireceğiz. Ben bugün buradaki kalabalığı görünce 31 Mart’ta ülke genelinde olacağı gibi Elazığ’da da sandıkları patlatacağımızı gördüm. Allah sizlerden razı olsun. Bizi bağrınıza bastınız. 31 Mart’ta Elazığ’da Refahın ışığı yanacak.” dedi.

Konuşmaların ardından Yeniden Refah Partisi konvoyu Havalimanından hareket ederek Elazığ’da kendilerini bekleyen vatandaşları konvoy turu atarak selamladı.

SİVRİCE ADAYI EBUBEKİR IRMAK

31 Mart Yerel Seçimlere sayılı zaman kala Elazığ’ın ilçe ve belde belediye başkan adayları da netleşmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi’nin Sivrice adayı da belli oldu. Yeniden Refah Partisi Sivrice Belediye Başkan Adayı daha önce 1 dönem Sivrice Belediye Başkanlığı yapan Ebubekir Irmak oldu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü
“Kendine Değil Kentine Çalışan Bir Belediyecilik Yapacağız”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin