31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den aday olan ve Belediye Başkanı seçilen Nihat Doğan, Görevi Eski Başkanı Yasin Yılmaz’da devraldı.

Devir öncesi Yurtbaşı Belediyesi önünde kurban Kesilerek dua edildi.

 

 

Ardından Görevin devri için Yurtbaşı Belediye makamına geçildi. Nihat Doğan eski Başkan Yasin Yılmaz tarafından karşılandı.

 

 

Yurtbaşı Belediye Başkanı Nihat Doğan, eski Başkan Yasin Yılmaz’a teşekkür ederek 5 yıl içinde birlik halinde beldeye hayırlı hizmetler yapmayı temenni etti. Doğan, “Yasin Başkanıma çok teşekkür ederim Rabbim kendisinden razı olsun.  5 yıl meclis üyeliği yaptım beraber, ben incinmedim kendisinden Allah razı olsun Rabbim bizi mahcup eylemesin. Yine birlik beraberlik içerisinde beldemiz için ne gerekiyorsa gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

 

 

Eski Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, Yurtbaşı için çalışmaya devam edeceğini söyleyerek Nihat Doğan’a görevinde başarılar diledi. Yılmaz, “İnşallah bundan sonrada birliğimiz, beraberliğimiz daim olacaktır. Ben kimsenin kalbini kırmadım şuana kadar bundan sonrada inşallah kimsenin kalbini kırmayacağız. Yurtbaşı’na ne gerekiyorsa onu yapacağız. Nihat kardeşimin yanında olacağım, sonuna kadar da yanındayım. Bundan sonrada inşallah proje üzerine çalışacağız Yurtbaşı için ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.

 

 

Devir teslim töreni Belediye Meclis üyelerine mazbataların teslimi ile sona erdi.