Demir Kızlar Gözünü Liderliğe Dikti

8

Türkiye Kadınlar Hentbol 1. Liginde mücadele veren Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü yarın oynayacağı Sivas Belediyespor’ maçının ardından rakibinden liderlik unvanını almanın mücadelesini verecek.

Türkiye Kadınlar Hentbol 1. Ligi A grubunda mücadele veren ve ligde lider Sivas Belediyespor’un bir puan gerisinde bulunan SYSK yarın rakibini mağlup ederek liderlik koltuğunun yeni sahibi olmanın mücadelesini verecek. SYSK Kulüp başkanı ve Başantrenörü İsmail Bayraktar, “Bu sezon iyi bir mücadele örneği veriyoruz. Ligde ilk kez geçtiğimiz hafta sonu mağlup olduk. Yarın kendi sahamızda oynayacağımız Sivas maçını kazandığımız takdirde rakibimizi bir puan geçecek ve liderlik koltuğuna oturacağız. Hedefimiz bu takımı yeniden Süper Lige çıkarmak. Yarın oynayacağımız karşılaşmaya başta ilimiz yöneticileri olmak üzere tüm sporseverleri maçımıza davet ediyoruz.” dedi.

Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü- Sivas Belediye Spor Kulübü karşılaşması Pazar günü saat 13.00 de Doğukent 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonunda oynanacak.

Exit mobile version